E-ticart Online Görsel

Ana Hatlarıyla E-Ticaret

E-ticaret çok fazla ürünün çok kısa sürede siz uyurken dahi satılabilmesi anlamına gelmektedir. Bir esnaf sadece dükkanı açıkken ürün satıp onun parasını kazanabilir ve bu nedenle de kazanacağı miktar genel olarak bellidir. Peki sürekli açık bir dükkanınız olsa? Bunu nasıl kontrol edebilirdiniz, hiç düşündünüz mü?

Günümüz de saatlerce vakit harcayarak alışveriş yapma devri tamamen kapanmak üzere. İnsanoğlu geliştirdiği bir teknoloji kullanmakta çok iyi bir nokta da. Daha yeni alışmış olduğu internet denilen teknoloji üzerinden alışveriş yapma durumu insanoğlunun yeniliklere açık olduğunu göstergesinden başka bir şey değildir. Ticaret TDK sitesinin yaptığı açıklamaya göre “Kazanç amacıyla yürütülen alım satım etkinliği” olarak bilinmektir. TDK sitesinin bile yaptığı açıklama da fiilen bir alım satım etkinliğinin beş duyu organlarının kullanılarak yapılması tarzında bir eklenti bulunmamak da. Hal böyle olunca insanlar ticareti yeni alışmış olduğumuz internet dünyasına aktardılar ve adını e-ticaret koydular. Fakat atlamamız gereken bir nokta var e-ticaret normal ticarete nazaran basit bir işlem gibi görünse de çok tehlikesi bulunan da bir işlemdir. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı bu işin uzmanları olan bireylerden E-ticaret danışmanlığının alınması gerekmektedir.

E-Ticaret mobil uyumu görseli

E-Ticaret Dünyasında Siz Neredesiniz?


E-ticaret dünyası ciddi anlam da çok geniş bir alan peki ya siz bu alanın neresindesiniz. Eğer yazımızın başında anlattığımız kısım da değilseniz düşünmeniz için çok fazla zaman var. Kısa süre içerisin de e-ticaret maliyetleri artış göstermekte 2009 yılında 9 milyonken 2014 yılın da 34 milyon olan bu miktarı duyduğunuz hal de neden halen bu alana girmek istemiyorsunuz. Biz Türklerin genel olarak kaybettiği bir nokta var yapılan bir işin aynısı yada benzerinin yapılması o işin tutunmaması sağlar. Bu düşünce bizlere yıllarca kaybettirdi ve halen devam ediyor. E-ticaret danışmanlığı aldığınız da bu rakamları daha kesin olarak almaya başlayacaksınız ve bizim yönetimimiz altın kurmuş olduğunuz platformu hızlı bir şekil de yukarılara çekebileceksiniz.

E-İhracat 

Güçlü bir ekonomi için, dışa bağımlılığın azalması, ülkenin mali açıdan güçlü olması gerekmektedir. Çözüm imkanı olan her işletmenin ihracat yaparak, ülkeye döviz girdisi sağlamasıdır. Girişimcilerin çok uzak olduğu bu konuyu anlatmak, onları bilinçlendirmek, teknik süreçleri kolaylaştırmak için e-ihracat seferberliğini başlatarak, etkinlikler ile pekiştirmekte, eğitimlerle hayata geçirmekteyiz.

Bu konuda çözüm ürettiğimiz paydaşlarımız ile, tahsilattan sevkiyata, tüm ihracat prosedürlerinden yazılıma kadar her detay düşünülmüş ve hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan müşterilerimizin ihracat yapabilmelerine imkan sağlanmıştır.

“Aç Kanatlarını Türkiye – Sen Kazan Ülken” Kazansın sloganı ile e-ihracatı yaygınlaştırmak için var gücümüz ile çalışmaktayız.

Gelecek nesillerimizin, bağımsız bir ülkede, huzur içinde yaşayabilmeleri için, yaşadığımız müddetçe bu uğurda çalışmaya devam edeceğiz.

eTicaret
Altyapısı
Tam Entegre Çözüm
Lojistik
Hizmetleri
Ödeme Sistemi
Gümrükleme
Hizmeti