Reklam Danışmanlığı 

İş modeli tasarımı nedir? Ne için faydalıdır ? cevaplarını alt paylaşımda olan video'dan basitçe öğrenebilirsiniz. (Altyazı Seçeneğini seçmeyi unutmayınız.)

Tasarımı anımsatan görsel

Harika bir fikriniz varsa bile başarılı olacağınız kesin değildir. Çünkü bütün o harika ve Dünya'mızı şekillendiren fikirlere karşın, binlerce başarısız olmuş fikir vardır. Onlardan olmayın

İş modeli tasarımı görseli
Başarılı olabilmek için, bir iş fikrinin, harika bir iş modeline ihtiyacı vardır. Ve bunlar aynı şeyler değillerdir.
Fikriniz gerçek dünyaya çıktığı anda müşterilerle karşılaşacaktır. Eğer müşteriler fikrinizin çözdüğü problemi önemsemiyorlarsa, ya da iş modeliniz ölçeklenilebilir ve finansal olarak sürdürülebilir bir yapıya sahip değilse, fikriniz gerçek hayatta, hayallerinizden farklı olacak ve maalesef başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Müşterilere ulaşabilmek için güvenilir dağıtım kanallarına ve işiniz büyüdükçe çökmeden onu destekleyecek bir altyapıya sahip olmanız gerekecektir. Bu önemli ve sağlam olması gerekn bir zincirdir ve bir halkanın başarısızlığı tüm zincirin dağılmasına sebep olacaktır.
Ekip görseli

Bu nedenle, fikriniz ne kadar iyi olursa olsun, yapmanız gereken ilk şey doğru iş modelini aramak ve doğru adımlar atmak olmalıdır. Bu durumda Many Points ekibi olarak  tüm yükü omzularınızdan alıyor, deneyim, bilgi ve tecrübemizle iş modeli Tasarımını işletmenize en uygun şekilde konumlandırıp iş modelinizi tasarlıyoruz. Bu sayede işin gidişini kontrol edebilir ve başarısızlık risklerine karşı kendinizi koruyabilirsiniz.