Reklam Yönetimi

Pek çok firma reklam yönetimlerini doğru şekilde yapamadığı için hedef kitlelerine ulaşmakta zorluk çekmekte veya yüksek bütçelerle gereksiz paralar harcamaktadırlar.

Many Points ekibi olarak, Adwords, Facebook veya Instagram reklamlarınızı profesyonel şekilde yönetiyor, sizleri direkt hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Bunu yaparkende olabilen minimum bütçeleri harcıyoruz ve reklamlarınızı doğru hedeflere ulaştırıyoruz.

Daha Az Bütçe Daha Çok Müşteri!
 

Günümüzde, verilen reklamlar pek çok bileşen ve kritere göre yayınlanmaktadır. Bu kriterlerin en iyi şekilde optimizasyonunun sağlanması, daha düşük bütçelerle daha çok kişiye ulaşmanızı sağlamakla kalmaz, satışlarınızı da aynı oranda arttırır. Many Points ekibi olarak reklam yönetimi hizmetimiz ile reklamlarınızın gereken tüm optimizasyonlarını sağlıyor ve sizlere %100 memnuniyet ve pozitif dönüşümü garanti ediyoruz.

Hedef Kitlenize Nokta Atışı İle Ulaşın!

Günümüzde, pek çok insan günlük zamanlarının büyük bölümünü telefon ve bilgisayar ile geçirmekte. Hal böyle olunca, markaların reklam stratejileri de son yıllarda evrim geçirdi. Artık, reklamlarınızın doğru yönetimi sizlere oldukça pozitif şekilde geri dönmektedir. Many Points ekibi olarak, ürün veya hizmetlerinizin hedef kitlesine sizleri nokta atışı ulaştırıyor, bütçenizden 1 Türk Lirası bile boşa harcanmasına izin vermiyoruz.

  • Adwords, Facebook ve Instagram reklamlarınızın takibini yapıyoruz.

  • Reklamlarınızın hedef kitle, gösterim, tıklanma vb. optimizasyonlarını sağlıyoruz.

  • Reklamlarınızdaki rekabeti takip ediyor ve buna göre bütçeleri sürekli optimize ediyoruz.

  • Reklamlarınızın dönüşümlerini sürekli takip ediyor ve en doğru hamleleri gerçekleştiriyoruz.

  • Haftalık detaylı raporlamalar sunuyor, sizlere neler yaptığımızı detaylı bir şekilde aktarıyoruz.

Adwords Reklam Yönetimi

Adwords reklamlarınızın yönetimini, tarafınızdan sınırlı yetki alarak güvenli şekilde sağlarız. Kelime dönüşümlerinizi sürekli takip eder, kazanç getirmeyen kelimeleri ayırır, kazanç getiren kelimeleri belirler ve bütçeyi buna göre dağıtırız. Reklam metinlerinizi maksimum dönüşümü almak için profesyonel şekilde hazırlar ve yayına alırız.

Facebook Reklam Yönetimi

Facebook reklamlarınızın yönetimi için, Facebook reklam hesabınızından sınırlı şekilde yetki alır ve güvenli şekilde yönetim sağlarız. Hedef kitlenizi en doğru şekilde belirler ve en doğru metin/görsel uyumunu yakalayıp, reklamlarınızı yayına alırız. Reklam istatistiklerini sürekli takip eder, gerektiğinde anlık müdahale sağlar ve maksimumu dönüşümü elde ederiz.

İnstagram Reklam Yönetimi

Instagram diğer reklam mecralarına kıyasla çok daha aktif bir mecradır. Lakin diğer reklam alanlarına göre düşük dönüşümü mevcuttur. Bunu aşmak için, grafik-tasarım ekibimizin hazırladığı özel ve ilgi çekici görseller ile reklam çıkışı yapar, maksimum erişimi elde ederiz. Dönüşümleri her daim takip eder, gerektiğinde müdahale ederiz.

Optimum Bütçe İle Maksimum Kazanç

Günümüzde firmaların düştüğü en büyük hatalardan biri de reklamların takibini aksatmalarıdır. Reklamların sürekli takibi ve analizi şarttır. Doğru takip edilmeyen reklamlar, getirisi olmayan gereksiz harcamalara dönüşebilir. Many Points ekibi olarak, doğru bütçe ve doğru reklamlar ile sizlere maksimum verimi garanti ediyoruz.

İstatistik
Maksimum Verim

Many Points ekibi olarak, sunduğumuz reklam yönetimi hizmetimizde, her daim olağan bütçeniz ile maksimum dönüşümü almanız için çaba gösteririz. Reklamlarınızı sürekli takip altında tutarak, gerekli müdahaleleri yerinde yapar ve satışlarınızın artışını, doğru reklam yönetimi ile sağlarız.

Rapor
Verimli Dönüşümler

Pek çok firmanın hata yaptığı noktalardan biri de dönüşümlerdir. Dönüşümlerin satışa dönüşmesi veya internet sitenize bir yarar sağlaması çok önem arz etmektedir. Bu bağlamda, sağladığımız hizmetimizde, dönüşümlerinizin en üst düzeyde verimli şekilde size yansıması önceliğimizdir.

Bütçe görseli
Optimum Bütçe

Bütçenizin ne kadar olduğu değil, nasıl yönetildiğidir önemli olan. Bu bağlamda, bütçesi çok yüksek olan bir firma, çok düşük olan bir firmaya nazaran daha az dönüşüm elde edebilir. Bu durumun tek açıklaması ise reklamların doğru yönetimi ile bağdaştırılır. Sizlere optimum bütçe ile maksimum verimi sağlıyoruz.

Fikir Görseli

İnsanların dikkatini çekebilmek için sıradan olmayan şeyler yapmanız gerekmektedir. Monotonluğun dışına çıkamazsanız harcadığınız medya bütçelerinin hiç bir anlamı kalmaz. Many Points olarak marka stratejinize uygun, hedef kitlesi iyi analiz edilmiş, yaratıcı, estetik ve etkili reklam kampanyaları hazırlıyoruz.

Marka olmanın bir yolculuk olduğuna inanarak tüketiciler gözünde vazgeçilmesi zor bir marka olmanız için çalışıyoruz.

Müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin kimler olduğunu çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Yapacağınız iletişim faaliyetlerin başarıya ulaşmasında, strateji en önemli faktörlerden birisidir.

ANALİZ

İstatistik görseli
Google Reklam Uzantılarını gösteren Vektörel Görsel

Many Points sizi insanlara ulaştırır; Google tarafından sizin için düzenlenmiş 1700 site kategorisi arasından, size en doğru kategorileri belirleyip, anahtar kelime bulup en doğru şekilde kurulumunu tamamlayıp teslim ediyoruz.

Google Görüntülü Reklam Ağı, reklamları YouTube ve Gmail dışında milyonlarca yayıncı siteye yerleştirerek, müşterilere ulaştırır. Müşteriler çevrimiçi düşünür, değerlendirir ve destekler.

Görüntülü Reklam Ağı
Google Adwos Logo